Джамала запевнила, що не піде в політику

Вівторок, 17 травня 2016, 17:00

Переможниця пісенного конкурсу Евробачення-2016 Джамала заявляє, що нізащо не піде в політику.

Про це вона сказала "Укрінформу" перед прес-конференцією.

У відповідь на запитання "Для України, особливо для кримських татар, ви стали особливим символом перемоги. Чи заради них Ви готові були б піти в політику?", Джамала заявила: "Нізащо!".

Вона також розповіла, що будинок її батьків опинився в облозі російських журналістів, які після перемоги співачки на Євробаченні мають намір узяти в них коментарі.

"Батьки мої спілкуються зі мною щодня. Вони зараз просто плачуть. І отримують дуже багато привітань. До них просто ціле паломництво, до їхнього дому. З неприємного те, що під нашим домом сплять журналісти каналів "Россия",  "Москва-24", LifeNews. Це дійсно незручно. Вони (батьки) зачиняють дім і їдуть до родичів, переховуються там. Це неприємно. Вони відмовляються давати коментарі", – сказала Джамала.

Вона заявила також, що 18 травня в День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, братиме участь в офіційних заходах у столиці.

"Я обов'язково завтра буду на Майдані і буду в оперному театрі. Я не знаю, чи буде можливість заспівати. Зараз вирішується питання стосовно звуку. Але те, що я буду там, це стовідсотково", – підкреслила співачка.

Як відомо, представниця України Джамала виграла міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2016 з композицією "1944", присвяченою депортації кримських татар.powered by lun.ua