Лозовий прийшов на допит в СБУ. Ляшко каже, що його теж викликали

Вівторок, 24 травня 2016, 11:19

СБУ викликала на допит народного депутат від Радикальної партії Андрія Лозового. Лідер РП Олег Ляшко заявляє, що його теж викликають на допит.

Як повідомляє Укрінформ, Лозовий прибув на допит в СБУ. Напередодні він опублікував  на своїй сторінці в facebook копію повістки.

"Я викладав на фейсбуці повістку, але там не вказано навіть, з якого приводу мене викликають. Поки що як свідка. Є лише номер провадження, варіантів може бути багато", - сказав Лозовий журналістам перед початком допиту.

Він припустив, що цей виклик пов’язаний із тим, що Радикальна партія вимагає створення ТСК щодо офшорів керівництва  держави.

Водночас на своїй сторінці в Facebook лідер радикалів, народний депутат Олег Ляшко заявив, що його також викликають на допит в СБУ на 26 травня.

Водночас в прес-службі СБУ "Українській правді" відмовилися коментувати цю інформацію, заявивши, що такі коментарі дає лише речник СБУ Олена Гітлянська. Втім Гітлянська не відповіла на телефонний дзвінок.

Крім того, Олег Ляшко заявив, що слідчі Генпрокуратури проводять обшук у будинку заступника голови Київської обласної ради від Радикальної партії Миколи Стариченка.

"У мене немає жодного сумніву, що всі ці дії по переслідуванню наших депутатів відбуваються по команді Президента Порошенка у зв'язку з нашою опозиційною діяльністю і вимогою розслідувати корупцію і офшори Президента і його оточення", - написав Ляшко.

У ГПУ наразі не підтверджують, але і не спростовують цю інформацію.

Тетяна Кусок, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: