Балога хоче, щоб НАБУ розслідувало звинувачення Москаля

Вівторок, 31 травня 2016, 17:00

Позафракційний депутат екс-глава адміністрації президента Віктор Балога планує звернутися в Національне антикорупційне бюро у зв'язку зі звинуваченнями глави Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

Відповідні наміри він задекларував у вівторок на своїй сторінці у Facebook.

Москаль стверджує, що екс-президент Віктор Ющенко і глави його секретаріату Віктор Балога і Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів за передачу влади Януковичу.

Балога зазначив, що не може "серйозно сприймати слова людини, яка без жодного докору сумління створила в обласній раді більшість з екс-регіоналами з "Опозиційного блоку", і яка не приховує свою дружбу з Хомутинніком і партією "Відродження".

Водночас він зазначає, що "як народний депутат, негайно направить звернення в НАБУ і наполягатиме розпочати розслідування за фактом заяви голови Закарпатської ОДА".

"І нехай він дає свідчення і розповідає, що йому відомо і чому мовчав стільки років. Бо покривання злочину також є злочином", – зазначив Балога.

"А оскільки мова йде про колишнього президента, ця справа має бути однією з пріоритетних. Вірю в неупередженість НАБУ і швидке розслідування", – додав нардеп.

Як відомо, у вівторок "Українська правда" оприлюднила "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, у якій розписані багатомільйонні витрати партії у рамках політичної корупції.

Зокрема, згідно з документами, у 2012 році ПР фінансувала на виборах "Нашу Україну" Ющенка.

Валентина Романенко, УП