Стали відомі поплічники Онищенка. Серед них – його матір

Четвер, 16 червня 2016, 18:39

Серед співучасників злочинів, у яких звинувачується депутат від "Волі народу" Олександр Онищенко, фігурують ще 20 людей.

Про це йдеться у тексті подання до парламенту про арешт Онищенка, яке є у розпорядженні "Української правди".

Головними організаторами злочинної організації називаються три особи – сам Онищенко, його матір Інесса Петрівна Кадирова та фігурант низки газових оборудок Валерій Миколайович Постний, який, за даними ЗМІ, мав спільний бізнес з олігархом Ігорем Коломойським.

Серед учасників злочинної організації Онищенка називаються також Сергієнко Олександр, Свіченко Сергій, Кравченко Дмитро, Кабаєв Сергій, Бистрицький Євген, Смаглюк Юрій, Фисун Володимир, Гречанюк Мар’яна, Іванов Микита, Рябошапка Олег, Железняк Леся, Гарчева Катерина, Канцелярук Олександр, Жицький Павло, Пігуляк Василь, Копчук Ігор, Купріяненко Владислав та Якимащенко Роман.

Ця справа розслідується за чотирма статтями, Кримінального кодексу, а саме: ч. 1 ст. 255 (Створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28 (Вчинення злочину злочинною організацією), ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст. 205 (Фіктивне підприємництво).

Як відомо, у середу НАБУ передало в Генпрокуратуру подання про позбавлення Онищенка депутатської недоторканності.

Онищенко підозрюється у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ "Украгазвидобування".

За даними слідства, наразі депутат перебуває у французькій Ніцці. Сам Онищенко у коментарі УП та іншим ЗМІ запевнив, що перебуває в Києві і має намір прийти у п'ятницю в Раду.

Українська правда

powered by lun.ua