Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Адвокати Переломи з ОПЗ вимагали вигнати пресу з засідання суду

П'ятниця, 15 липня 2016, 14:44

Адвокати першого заступника голови НАК "Нафтогаз-України" Сергія Переломи просили суд заборонити пресі бути присутній на судовому засіданні, де йому обирають запобіжний захід.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди" з зали Солом'янського райсуду Києва.

"Ми будемо зараз вам оголошувати відвід, аргументація нашого відводу може погано вплинути на вас, щоб не розголошувати деякі дані, просимо заборонити аудіо і відео фіксацію", - зазначив  Єгор Черезов.

Суддя Анатолій Макуха відхилив це клопотання.  Після цього захист Переломи оголосив відвід судді.

Захист мотивував це тим, що суддя перебуває під слідством у двох кримінальних провадженнях, одне з яких розслідує НАБУ. Так само, за словами адвокатів, у Верховній Раді знаходиться подання про його звільнення через порушення присяги.

За словами кореспондента, перед засіданням правоохоронці намагалися не впустити пресу, а запустили кількох людей у формі.

До суду приїхав голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв, однак він відмовився прокоментувати причину свого візиту.

"Я нічого не коментую", - сказав Коболєв на запитання УП, що він робить в дворі суду.

У свою чергу депутат з фракції Народного фронту Павло Пинзеник пояснив, що Коболєв прийшов в суд підтримати Перелому, бо є його керівником. На запитання, чи Коболєв збирається виступати в суді, депутат відповів запереченням.

 
Роман кравець
 
Сергій перелома в залі суда

Згідно з інформацією на сайті Вищої Ради Юстиції, 5 листопада 2015 року вона внесла подання до Верховної Ради про звільнення адвоката Макухи А.А. з посади судді Солом’янського районного суду міста Києва у зв’язку з порушенням присяги судді. 

Як відомо, 14 липня керівник САП Назар Холодницький повідомив, що у справі про розтрату коштів "Одеського припортового заводу" затримано голову наглядової ради ОПЗ Сергія Перелому й першого заступника цього підприємства Миколу Щурікова.

Кілька депутатів вже заявили, що готові взяти топ-чиновників на поруки.

Роман Кравець, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: