Касько стверджує, що суд зняв арешт з майна "діамантового прокурора"

П'ятниця, 22 липня 2016, 11:23

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько заявляє, що 12 липня апеляційний суд Києва скасував арешт майна "діамантового" прокурора Олександра Корнійця.

Про це він написав у п'ятницю на своїй сторінці у Facebook.

"Арешт був накладений ще у вересні 2015, однак розуміючи, що через увагу суспільства до цієї справи в той час тихо скасувати арешт не вдасться, апеляцію дружина Корнійця подала лише в червні 2016 року, коли про справу "діамантових" потроху стали забувати", - написав він.

"В своїй апеляції Світлана Корнієць, яка, до речі, займає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Київської області, вказує на те, що між нею та чоловіком у 2013 році був укладений шлюбний контракт, за яким саме їй належить все майно та земельні ділянки Корнійця. І про це вона, звичайно ж, забула вказати у своїй декларації", - додав Касько.

За його словами, апеляційний суд "зняв арешт з половини всього майна Корнійця, незважаючи на те, що у разі доведення вини Корнійця, воно підлягало би конфіскації".

У прес-службі апеляційного суду Києва "Українській правді" підтвердили, що розгляд апеляції дійсно був 12 липня.

Як відомо, у липні 2015 року заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступник прокурора Київської області Олександра Корнійця затримали за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Вони також відомі, як "діамантові прокурори".

Українська правдаpowered by lun.ua