Журналіста й оператора "17 каналу" викликали на допит

П'ятниця, 22 липня 2016, 20:24

Журналіста й оператора інтернет-стріму "17 канал" Тетяну Данькевич та Романа Міхєєва викликали на допит у Шевченківське райуправління поліції Києва як свідків у справі про вбивство Павла Шеремета.

Відповідну повістку співробітникам каналу вручили біля офісу компанії в п’ятницю, 22 липня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"За фактом вбивства Павла Шеремета порушено кримінальне провадження. Оскільки кримінальне провадження перебуває на розгляді у головного слідчого управління МВС України, зокрема в Шевченківському управлінні міліції, ми викликаємо як свідків Тетяну й Романа", - повідомив співробітник поліції.

Як відомо, відео, на якому Шеремета дістають з автомобіля одразу після вибуху, було викладено, за інформацією ЗМІ, інтернет-стрімом "17 канал", журналісти якого перебували на місці події зі знімальною технікою.

"17 канал" пояснив своє перебування на місці вбивства Шеремета випадковістю.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у справі про вбивство Шеремета будуть допитані й журналісти інтернет-каналу, які першими опинилися на місці події.

"Журналісти сумнозвісного телеканалу, які випадково встигають першими на резонансні вбивства, в полі зору правоохоронців і будуть допитані", - сказав він у п'ятницю.

Журналіст "Української правди" Павло Шеремет загинув вранці 20 липня в результаті вибуху авто, яке належить керівнику видання Олені Притулі.powered by lun.ua