Порошенко доручив Гройсману і Кличку посилити заходи безпеки

Понеділок, 25 липня 2016, 14:29

Президент Петро Порошенко ініціює встановлення відеокамер у всіх обласних центрах, за необхідності - в містах і райцентрах з метою забезпечення належного громадського порядку, публічної безпеки та недопущення дестабілізації в країні.

Про це інформує у понеділок прес-служба глави держави.

З відповідним проханням він звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Київської міської адміністрації Віталія Кличка.

"Забезпечення спокою та впевненості у своїй захищеності всіх громадян, які проживають і перебувають в Україні, має стати пріоритетним у діяльності Кабінету міністрів" – наголосив він у листах.

Президент зазначив, що вчинення у центральній частині міста Києва у спосіб, небезпечний для життя багатьох осіб, зухвалого терористичного акту вимагає посилення заходів щодо протидії злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку у столиці України та регіонах.

Глава держави наголосив на необхідності підвищення оперативності реагування на правопорушення шляхом використання технічних засобів контролю за ситуацією в громадських місцях та звернувся з проханням встановити у всіх обласних центрах, приладів і засобів зовнішнього контролю (відеоспостереження) із довготривалим збереженням записів.

За потреби – у містах та районних центрах, в місцях найбільш масового скупчення людей та на територіях, наближених до них.

У листі також вказано на необхідність посилення протидії неконтрольованому обігу зброї, вибухівки і боєприпасів.

"Події, що останнім часом відбуваються в Україні, свідчать про зростання терористичних загроз і різке погіршення криміногенної ситуації, що пов’язані як з неконтрольованим обігом зброї, вибухівки й боєприпасів всередині країни, так і з російською агресією, спрямованою на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації у державі", – підкреслив Порошенко.

Як відомо, 20 липня в столиці загинув один із керівників "Української правди" Павло Шеремет у результаті вибуху авто, яке належить Олені Притулі.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав основною версією вбивства Шеремета помсту за його професійну діяльність.

Також Луценко заявив, що щодо організації першим заступником голови Нацполіції Вадимом Трояном незаконного стеження за керівниками "Української правди" Павлом Шереметом та Оленою Притулою відкрито кримінальне провадження. 

Українська правдаpowered by lun.ua