В аеропорту "Бориспіль" обшуки: підозрюють нечесні тендери

Вівторок, 26 липня 2016, 16:30

Слідчі київської прокуратури спільно із співробітниками СБУ проводять обшуки в приміщеннях аеропорту "Бориспіль".

Про це у вівторок повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Вказується, що обшуки проводять в межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах при здійсненні державних закупівель.

"Встановлено, що  державним підприємством "МА "Бориспіль" у грудні 2015 року проведено тендер на закупівлю детекторів вибухових речовин, за результатами якого у переможця (приватного підприємства) придбано чотири таких прилади на загальну суму 4,3 млн. гривень", - сказано у повідомленні.

У відомстві зазначили, що згідно з документами, наданими переможцем тендера, детектори виготовлені чеською компанію.

"Однак, як з’ясовано у ході слідства, безпосереднім виробником приладів є російська компанія, а її засновником відповідно громадянин Російської Федерації. Крім того, встановлено, що вартість кожного з детекторів складає близько 200 тис гривень, що майже у 4 рази дешевше, ніж сплачено державним підприємством", - повідомили в прокуратурі.

Зазначається, що обшуки проходять в офісі фірми-перможця, а також за місцем проживання "учасників злочинної схеми вилучено документацію та інші речові докази, які підтверджують протиправні дії".

Як відомо, у вівторок заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк повідомив, що співробітники СБУ та Нацполіції проводять обшуки в приміщеннях Державіаслужби і Адміністрації морських портів України.

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!