Онищенко просить не нараховувати йому відпускні

П'ятниця, 29 липня 2016, 16:26

Депутат Олександр Онищенко, якого позбавили недоторканності і який утік у Великобританію, просить не нараховувати йому відпускні.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Від мого імені подано заяву на надання щорічної відпустки, яка передбачена для усіх народних депутатів України.  Водночас, прошу грошове забезпечення за час відпустки мені не нараховувати", - написав він у своєму Facebook.

"А у разі, якщо таке ненарахування неможливе за законом, то гроші прошу спрямувати до будь-якого благодійного фонду, наприклад, для лікування онкохворих дітей, або для потреб людей похилого віку. Питання перерахування коштів - прошу вирішити особисто шановану мною пані Ірину Геращенко", - додав він.

Раніше Геращенко повідомила, що Онищенко, який втік з України, написав заяву про відпустку.

Як відомо, Онищенко і його соратники звинувачуються у розкраданні коштів державної компанії "Укргазвидобування" у великих розмірах.

5 липня Рада позбавила Онищенка недоторканності і дозволила його арештувати. За декілька днів до цього він втік з України і наразі переховується.

Він також повідомив, що раніше був у Росії, а тепер перебуває в Лондоні і готується судитися з українськими правоохоронцями.

Він також просить владу Великобританії надати йому політичний притулок.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!