Roshen розмістив 300 мільйонів у банку власників "Сільпо"

Понеділок, 22 серпня 2016, 12:17

Кондитерська корпорація Roshen підписала генеральну угоду про співпрацю з ПАТ "Банк Восток" (Дніпро) і розмістила на депозиті в кредитно-фінансовій установі 300 млн грн.

Про це повідомив президент корпорації В'ячеслав Москалевський, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на повідомлення компанії.

"Ми завжди вибираємо надійних партнерів для ведення бізнесу, тих, хто заслуговує довіри. "Банк Восток" – один з них", – сказав він.

Агентство повідомляє, що прибуток "Банку Восток" в 2015 році склала 49,567 млн грн, що на 0,5% більше, ніж за попередній рік (49,307 млн грн). Його чистий процентний дохід зріс на 68,8% порівняно з 2014 роком – до 257,8 млн грн.

Згідно з даними Нацбанку, до березня-2016 основними бенефіціарами банку були опосередковані власники 100%-го пакету акцій ПРАТ "Фоззі Груп" Володимир Костельман, Олег Сотников і Роман Чигир, а також Лілія і Вадим Мороховські.

У "Фоззі Груп", зокрема, входить мережа супермаркетів "Сільпо".

Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає Київську, Маріупольську, Кременчуцьку і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко", Літинський племзавод (обидва – Вінницька область), а також липецьку фабрику "Рошен" (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина).

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. В ході виборчої кампанії він обіцяв продати Roshen, найняв для цього інвестиційну компанію Rothschild і українську інвестгруппу "Інвестиційний капітал України" (ICU).

Проте пізніше було оголошено про відсутність покупців і 14 січня 2016 року був підписаний договір, за яким Порошенко передав свою частку в корпорації Roshen у незалежний "сліпий траст. Банк-управитель трасту має також довіреність на чотири роки на переговори про продаж активів.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування