Деканоідзе – поліцейським, які забули про честь: Ми вас дістанемо і покараємо

Четвер, 25 серпня 2016, 15:48

Глава Нацполіціі Хатія Деканоідзе обіцяє покарати всіх винних у вбивстві жителя Кривого Озера Миколаївської області.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook після прибуття на місце трагедії.

"Я даю слово, що завершити слідство і покарати винних - єдина позиція НПУ, ГПУ і МВС, ніхто не буде прикривати своїх", - написала вона.

Очільниця поліції також висловила надію на те, що суд ухвалить відповідне рішення.

Деканоідзе повідомила, що все відділення поліції в Кривому Озері розформовано, наказ про це вже підписано. "Керівником відділення буде патрульний поліцейський, командир роти з Миколаєва - Олександр Горпинич", - написала вона.

При цьому глава Нацполіції назвала неприпустимими спроби розгромити відділення поліції в Кривому Озері, які були в середу, 24 серпня.

"Звертаюся до тих співробітників Національної поліції України, які забули що таке честь. Ми вас дістанемо, а коли дістанемо, покараємо вас і ваших керівників", - написала Деканоідзе.

Як відомо, в ніч на 24 серпня 2016 року в Кривому Озері поліцейські закатували чоловіка при затриманні.

Всього у справі фігурують прізвища шести поліцейських, за інформацією поліції, учасниками інциденут були троє. Їм просять обрати виключний запобіжний захід – арешт без права внесення застави.

У липні в області змінили обласного прокурора Миколаївщини і керівників силових структур через корупційний скандал за участю заступника миколаївського губернатора Миколи Романчука. 

Українська правдаpowered by lun.ua