Суд переніс справу про заворушення 31 серпня під Радою

Вівторок, 13 вересня 2016, 11:41

Подільський райсуд Києва переніс на 22 вересня розгляд справи проти 15 обвинувачених у заворушеннях під Радою 31 серпня 2015 року.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди" із зали суду.

У вівторок суд провів підготовче засідання, де мали розглянути правильність складення обвинувачуваного акту на предмет того, чи є підстави повернути його в прокуратуру тощо.

Однак через неявку двох підсудних і одного захисника суддя Василь Бородій оголосив про перенесення засідання.

За інформацією УП, адвокати обвинувачених будуть намагатися повернути справу до прокуратури.

Як відомо, справу розділено на дві частини – тероризм і організація масових заворушень. Наразі розглядаються масові заворушення, де обвинувачуваними є 15 осіб, з них 10 – свободівці.

У тероризмі обвинувачені двоє людей.

Під судом у вівторок проходив пікет свободівців та їхніх прихильників. Серед них були присутні лідер партії Олег Тягнибок, екс-міністр АПК Ігор Швайка та інші.

 
Фото: Мар'яна П'єцух

Як відомо, під час масових пікетів під Радою 31 серпня 2015 року з натовпу під ноги бійцям Нацгвардії, які охороняли порядок, кинули бойову гранату. В результаті загалом четверо правоохоронців загинули.

В киданні гранати обвинувачується екс-боєць батальйону "Січ", сформованого зі свободівців, Ігор Гуменюк.

Невдоволення пікетувальників викликав розгляд Радою змін до Конституції щодо децентралізації. Вони вважали, що ці зміни приймаються в інтересах Росії і дадуть надто багато прав сепаратистам.

Українська правдаpowered by lun.ua