У Кернеса розповіли, які документи вилучили правоохоронці

П'ятниця, 16 вересня 2016, 11:10

Під час обшуків в Харківській міській раді 15 вересня представники Генпрокуратури вилучили низку документів, які регламентують роботу департаментів і посадові інструкції співробітників.

Про це йдеться у повідомленні міськради.

Зокрема, заявили у міськраді, в Департаменті реєстрації правоохоронці вилучили реєстраційні справи, в Департаменті містобудування, архітектури та генерального плану – розпорядження міського голови, рішення сесії, посадові інструкції, містобудівні обґрунтування.

Крім того у повідомленні йдеться, що в Департаменті земельних відносин було вилучене службове листування, копії рішень сесії міськради, положення про департамент, документи про кадрові зміни в департаменті, посадові інструкції, розпорядження міського голови, в Юридичному департаменті – положення про департамент і посадові інструкції.

Як відомо, у четвер правоохоронці провели одночасні обшуки в міськраді Харкова, а також у помешканнях мера міста Геннадія Кернеса та депутата від "Опозиційного блоку", екс-мера Харкова та екс-губернатора Харківської області Михайла Добкіна.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, обшуки здійснені в рамках розслідування справи про незаконне виділення 650 гектарів харківської землі владою міста. Луценко пообіцяв, що в будь-якому випадку ці землі будуть повернені громаді міста.

Харків і Добкін відкидають всі звинувачення, називаючи їх політичними.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування