Гречківський заявив, що його "замовив великий бізнесмен-мільярдер"

Субота, 24 вересня 2016, 18:28

Підозрюваний у замаху на злочин та шахрайстві в особливо великих розмірах член Вищої ради юстиції Павло Гречківський заявив, що замовником його кримінального переслідування є "великий бізнесмен з мільярдним статком".

Про це Гречківський заявив в інтерв'ю Українським Новинам.

"У зв'язку з тим, що 21 вересня засідання суду з обрання мені запобіжного заходу проходило у закритому режимі, я вам не можу назвати прізвище, хоча можу запевнити, що озвучив його вчора в суді під запис і надавав відповідні документи. Можу повідомити, що це дуже заможна людина, статки якої оцінюються мільярдами доларів. У нього є друзі або знайомі в погонах", - заявив він.

За словами Гречківського, це саме не чиновник, а великий бізнесмен.

Також член ВРЮ заявив, що ГПУ провела у нього 4 обшуків, нічого не знайшл і нічого не вилучали. 

"У мене був обшук у квартирі, у якій я живу, також було проведено обшук в іншій квартирі, де, як вважають слідчі, я проживаюю... Друга квартира належить моєму синові", - повідомив він.

Також було проводено обшук за місцем роботи його дружини (у косметологічному салоні) і в його автомобілі Maybach.

Ще один обшук - в автомобілі Audi - не було проведено, оскільки в ухвалі судді було невірно зазначено номер автомобіля й власник.

"Цей автомобіль я продав кілька років тому ( 2012-2013), тому його обшукати не змогли", - зазначив він.

Він додав, що обшуки проводилися "дуже толерантно", скрізь були присутні його адвокати й представники Комітету захисту прав адвокатів.

Гречківський пояснив також свою безстрокову відпустку у ВРЮ "небажанням кідати тінь на Вищу Раду юстиції". 

За його словами, він буде жити на заощадження, які накопичив під час роботи в бізнесі - інвестиційному і адвокатському. 

"Я 25 років пропрацював у бізнесі. ... Починаючи з 1998 року я відображав все у деклараціях, які є у Податковій інспекції", - додав він.

Як відомо, член ВРЮ Павло Гречківський був затриманий за "вимагання грошей за незаконний вплив на судове рішення".

Вища рада юстиції відмовилася відсторонити Гречківського від посади.  Суд обрав Гречківському запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 3,85 млн грн. 

Раніше повідомлялося, що  Гречківський та заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові у Києві та є наближеним до нардепа БПП Олександра Грановського й займався питаннями, пов'язаними із Госпсудом.

Грановський запевняє, що не знайомий із Гречківським. powered by lun.ua