"Інтер" опублікував відео з камер спостереження в день підпалу офісу

Середа, 7 вересня 2016, 05:34
Інтер опублікував відео з камер спостереження в день підпалу офісу

"Інтер" оприлюднив відеоролик змонтований із записів з камер спостереження у приміщенні телеканалу в день пожежі 4 вересня.

Відеоролик опубліковано на Youtube-каналі "Подробиць".

На записі видно, як група осіб у білих касках та медичних масках забігають в офіс і розпилюють порошок із вогнегасника, внаслідок чого зображення з відеокамер стає нечітким. Водночас на записі не зафіксовано момент підпалу студії, але видно як спалахує вогонь на посту охорони у вестибюлі приміщення.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що відеоматеріали у справі пожежі в приміщенні телеканалу "Інтер" пошкоджені - записи з камер спостереження виявились залитими водою.

Також міністр нагадав, що канал не видавав на вимогу МВС записи з камер спостереження.

Як відомо, 4 вересня на офіс "Національних інформаційних систем", які створюють новини для телеканалу "Інтер", було скоєно напад. У результаті в офісі почалася масштабна пожежа, низка людей отримали поранення.

За повідомленням поліції, шістьох осіб, а згодом ще трьох, доставили в Шевченківське управління поліції для встановлення їх анкетних даних та надання пояснень. З’ясувалося, що чоловіки – колишні військовослужбовці Збройних Сил України. Після проведення опитування всіх відпустили, підозр нікому не вручили.

5 вересня, учасники протестів привезли під офіс "Інтера" шини і оголосили безстрокову акцію протесту. Учасники акції звинувачують "Інтер" у роботі на Кремль.

6 вересня протестувальники, які блокували роботу телецентра "Інтер Медіа Груп", заявили, що дійшли згоди з керівництвом телеканалу.

Водночас, у керівництві каналу "Інтер" заявили, що не вели переговори із особами, що блокували роботу телецентру.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: