Каськіва затримали в Панамі

Четвер, 8 вересня 2016, 09:43
Каськіва затримали в Панамі

Екс-главу Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва затримали в Панамі.

Про це "Українській правді" повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

За словами генпрокурора, щодо процедури видачі, після затримання Каськіва протягом 48 годин має відбутися слухання в справі.

"У разі його згоди на добровільну видачу, екстрадиція відбуватиметься за спрощеною процедурою і триватиме до 30 днів для узгодження всіх процедурних питань з українською стороною (надання даних представників України, які прибудуть в аеропорт Тукумен для здійснення передачі, та узгодження всіх логістичних питань)", – зазначив Луценко.

Генпрокурор пояснює, що у разі відмови Каськіва від добровільної видачі, за законодавством Панами стороні надається 60 днів для захисту своїх інтересів та подачі контраргументів на матеріали компетентних органів України.

"Проте, панамська сторона запевняє, що наразі не бачить підстав для відмови у видачі Каськіва. Також на цей час у діях Каськіва на території Панами не виявлено порушень кримінального законодавства країни", – зазначив він.

Луценко запевняє, що "в разі вчинення Каськівим кримінального правопорушення, це не стане перешкодою до його видачі, оскільки Україна і Панама зможуть домовитися про подальше повернення громадянина України до Панами для проведення суду та відбування покарання (така практика використовується при видачі громадян США)".

Подробиці Генпрокуратура обіцяє оприлюднити на брифінгу в четвер.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування