"Украерорух": Літак "Бєлавіа" повернувся до "Жулян" на вимогу СБУ

Субота, 22 жовтня 2016, 15:47

Літак авіакомпанії "Бєлавіа", що виконував рейс за маршрутом Київ - Мінськ, повернувся в аеропорт вильоту на вимогу Служби безпеки України.

Про це повідомили у підрозділі Держпідприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) "Украероцентр", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"До "Украероруху" надійшла інформація від СБУ про необхідність повернути літак авіакомпанії "Бєлавіа" на аеродром вильоту і цю вимогу було виконано", - зазначили у компанії. Цю інформацію також підтвердили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Як відомо, напередодні літак авіакомпанії "Бєлавіа" повернули у київський аеропорт "Жуляни" під загрозою підняти винищувачі. Боїнг 737-800 виконував рейс за маршрутом Жуляни (Київ) - Мінськ, але  був змушений повернутися в аеропорт вильоту. На борту перебували 136 пасажирів і 6 членів екіпажу. 

Після посадки з борта повітряного судна правоохоронні органи України зняли одного пасажира, який є громадянином Вірменії.

В СБУ України повідомили, що літак "Бєлавіа" було повернуто до аеропорта "Жуляни" (Київ) через те, що СБУ отримала інформацію про іноземного громадянина та можливу загрозу національній безпеці держави.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.