"Безграмотний" губернатор продовжує роботу після випробувального терміну

10484 перегляди
Середа, 11 січня 2017, 10:07

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко продовжує роботу після закінчення випробувального терміну.

Про це "Українським новинам" повідомила керівник головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації президента Наталія Анненкова.

"Оскільки випробувальний термін у Олексія Савченка завершився, він працює на посаді голови Миколаївської обласної державної адміністрації", – сказав вона.

Відповідно до закону "Про державну службу", в акті про призначення на посаду суб'єкт призначення може встановити випробування з метою перевірки відповідності державного службовця займаній посаді з зазначенням його терміну.

У разі якщо строк випробування закінчився, а держслужбовця не ознайомили з наказом про його звільнення з посади держслужби, вважається, що він пройшов випробування.

Як відомо, після визначення переможця комісією 6 жовтня президент Петро Порошенко призначив своїм указом Олексія Савченка головою Миколаївської облдержадміністрації з терміном випробування три місяці і з оплатою згідно із законодавством.

Журналісти з'язували, що Савченко припустився численних помилок у своїй письмовій презентації на конкурсі

Голова Миколаївської ОДА спробував "виправитися" віршем про мову.

У листопаді суд зобов’язав Національну поліцію розслідувати, як Савченко пройшов конкурс на посаду.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.