У СЦКК пояснили, чому бойовики зривають розведення під Станицею Луганською

4607 переглядів
Середа, 11 січня 2017, 14:13

Бойовики ОРЛО зривають відведення сил і засобів біля Станиці Луганської, бо не хочуть залишати стратегічні позиції, вигідні для обстрілів.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" розповів український представник Спільного центру з контролю і координації припинення вогню генерал-майор Борис Кременецький.

"Якщо ми подивимося географію цього місця, то позиції ОРЛО знаходяться на горі князя Ігоря – це висота, з якої все можна контролювати. Тому в разі розведення їм доведеться залишити ці позиції і піти за гору", – каже Кременецький.

Таким чином бойовики втрачають тактичну перевагу на цій місцевості.

"Тому, на мій погляд, весь час і зривається це розведення", – зазначив генерал-майор.

Він також розповів, чому в Петрівському розвести війська вдалося з другої спроби.

Як відомо, 21 вересня  2016 року в Мінську було підписано рамкову угоду про розведення сил та засобів на трьох ділянках частково окупованого сходу України – у Петрівському (Донецька область), Станиці Луганській і Золотому (Луганська область).  Цьому мають передувати щонайменше 7 днів без обстрілів.

У Золотому та Петрівському розведення було успішним, водночас регулярними обстрілами бойовики демонструють, що не збираються відводити озброєння біля Станиці Луганської.

Українська правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.