Справу про квартиру Каська не закривали - Нацполіція

Середа, 11 січня 2017, 14:48

Справу щодо законності приватизації службової квартири екс-заступником генпрокурора Віталієм Каськом, продовжує розслідувати Нацполіція, справа не закрита.

Про це "Українській правді" повідомили джерела в правоохоронних органах.

"Квартиру розслідує Нацполіція. У Генпрокуратури був фрагмент по квартирі і то щодо третіх осіб. ГПУ його закінчила і передала Нацполіції", - повідомив співрозмовник УП.

У свою чергу в речник Нацполіції Ярослав Тракало повідомив "Українській правді", що справа досі розслідується.

"Рішення про закриття справи не приймалося. І не може бути прийняте, оскільки там є підозрюваний", - сказав він.

За його словами, поліція не може закрити справу. Зробити це може тільки прокуратура, яка здійснює процесуальне керівництво у справі.

У свою чергу сам Касько в коментарі УП сказав:  "Чим там бавляться наші правоохоронні органи - не маю щонайменшого поняття. За їхніми ж підрахунками строк слідства у справі закінчився 10 січня".

"Ні я, ні мої адвокати не бачили клопотання про його продовження щонайменше за 5 днів до цієі дати, як вимагає закон", - зазначив він.

11 січня сайт "Страна" із посиланням на джерела в оточенні Каська повідомив, що в перших числах 2017-го провадження було закрито за відсутністю складу злочину.

Як відомо, НАБУ 26 січня 2016 розпочала розслідування по квартирах Каська по 5 статтях. Спеціалізована антикорупційна прокуратура 8 квітня  передала цю справу Національній поліції.

Попри норми КПК, ГПУ розпочала власне розслідування справи 12 лютого.

Вночі 10 квітня вночі на вулиці прокуророри вручили Каську підозру у вчиненні злочину. Вона стосується справи щодо шахрайства з нерухомістю.

Згідно з підозрою, у 2003 році Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі столиці, яку пізніше, за даними прокуратури, приватизувала його матір, що вже проживала у трикімнатній квартирі у Львові

У 2010 році Касько знову звернувся до Генпрокурора щодо надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір'ю та сестрою. Родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі - на бульварі Дружби народів, 14-16, площею 155 кв. м.

У грудні 2010 року Касько звільнився з ГПУ і працював як адвокат. За два місяці до звільнення з ГПУ трикімнатну квартиру, виділену родині Каська, виключили з переліку службових.

У березні 2016 року Генпрокурор Віктор Шокін через суд добився арештуквартири свого екс-заступника Каська на бульварі Дружби народів, 14-16.

Ірина Салій, Оксана Коваленко УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...