Пашинський думає, що сім’ї Хімікуса загрожуватиме небезпека через Портнова

Неділя, 15 січня 2017, 20:34

Нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський заявив, що сім’ї В'ячеслава Хімікуса, якому нардеп прострелив ногу під час інциденту 31 грудняможе загрожувати небезпека через причетність екс-глави адміністрації президента Андрія Портнова до фінансування захисту Хімікуса.

Про це Пашинський заявив 15 січня у своєму Facebook. 

"Лінія захисту та адвокати мого нападника (Хімікуса) зараз відкрито фінансуються та контролюються прибічниками злочинного режиму Януковича на чолі з Андрієм Портновим", - заявив Пашинський. 

"За результатами допитів у п’ятницю я переконався, що адвокати з команди Портнова не ставлять собі завдання захищати мого нападника. ... Можливо, сім’я нападника відгукнулася на пропозицію допомоги з боки Портнова, не розуміючи, що ця людина лише використовує людей у своїх планах. ... Я дуже переживаю, що коли вже стане зрозуміло, що всі деталі інциденту визначені та доведені, Портнов не зупиниться і перейде до відвертих провокацій. Вже зараз він починає готувати до них, розказуючи про якихось невідомих людей, які слідкують за помешканням мого нападника", - зазначив Пашинський. 

Він додав, що "з такими "захисниками" сім’ї мого нападника може загрожувати небезпека".

"У понеділок я звернуся до відповідних правоохоронних органів з проханням забезпечити сім’ї нападника реальну, а не "портновську" охорону", - заявив Пашинський. 

Як відомо, 31 грудня в лісі біля одного із сіл Васильківського району Київської області Пашинський вистрелив у ногу місцевому жителю В'ячеславу Хімікусу. Під час конфлікту депутат вистрілив йому в стегно з пістолета Glock 19 калібром 9мм, який отримав у подарунок від Авакова.

Сам Пашинський отримав удар пляшкою по голові. Депутат заявляє, що нападником був саме Хімікус, а той, у свою чергу, стверджує інше.

3 січня Андрій Портнов на своїй сторінці у Facebook повідомив, що його адвокати, зокрема Марина Паринова, будуть протистояти "цинічному і зухвалому господареві життя з Народного фронту, який стріляв у звичайного перехожого, і Національній поліції, яка взялася йому допомагати".

13 січня відбувся перехресний допит у справі щодо стрілянини, який тривав майже 8 годин.  У день перехресного допиту стало відомо, що Пашинський змінив свідчення.powered by lun.ua