Україна закликала Захід сильніше натиснути на Росію для виконання "Мінська"

Четвер, 26 січня 2017, 15:46

Міністерство закордонних справ закликало міжнародне співтовариство посилити тиск на РФ для виконання нею Мінських домовленостей, досягнутих у лютому 2015 року.

Про це повідомила на брифінгу речник МЗС Мар'яна Беца, передають "Українські новини".

"Закликаємо міжнародних партнерів, зокрема з "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія), посилити тиск на Росію з вимогою виконати Мінські домовленості... Припинення вогню на 1 день не означає забезпечення умов безпеки на території Донбасу", - заявила вона.

Беца підкреслила, що ситуація на Донбасі залишається напруженою, бойовики незаконних збройних формувань продовжують систематично обстрілювати українські війська, Росія продовжує поставку палива та боєприпасів через ділянку українсько-російського кордону, непідконтрольну Україні.

Вона зазначила, що Росія постійно демонструє небажання і неготовність сприяти в деескалації конфлікту в регіоні.

Як повідомлялося, в ніч з 25 на 26 січня проросійські терористи ОРЛО здійснили обстріл з реактивних систем залпового вогню "Град" в районі Новозванівки Луганської області. І це при тому, що, згідно з Мінським домовленостями, РСЗВ "Град" мають бути відведені мінімум на 70 км від лінії розмежування.