У Путіна назвали бої в Авдіївці "відволікаючим маневром" Києва

Вівторок, 31 січня 2017, 15:08

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков вважає, що ситуацію в Авдіївці загострили саме українські війська, щоб від чогось відволікти увагу.

Про це повідомляє "РИА Новости".

"Вони (українські військові - УП) перейшли лінію розмежування при підтримці артилерії. Ополченцям Донбасу довелося давати відсіч у районі Авдіївки і відбивати зайняту територію", - сказав Пєсков.

Пєсков туманно уточнив, що першу атаку здійснили якісь "самостійні загони", які Києву не вдається контролювати, але при цьому їх штурм отримав підтримку українських збройних сил.

За його словами, подібні "агресивні прояви" українське керівництво організовує "з якоюсь метою". "З усього видно, що якась спроба відвернути увагу на щось інше має місце", — зазначив він.

Пєсков так і не пояснив, що українська влада намагалася таким чином приховати.

Як відомо, ситуація в районі Авдіївки, яку повністю контролюють українські війська, загострилася вранці 29 січня, коли бойовики почали штурм з метою захоплення позицій ВСУ.

Цієї ночі бойовики обстріляли Авдіївку із заборонених мінськими угодами "Градів". За домовленостями, ці установки мають бути відведені на 70 км від лінії розмежування, однак терористи стріляли з Донецька.