Бойовики зганяють людей на похорон "Гіві" – ЗМІ

П'ятниця, 10 лютого 2017, 09:22

Жителів окупованих Донецька, Горлівки й Макіївки зганяють 10 лютого на похорон ліквідованого бойовика "Гіві".

Про це LIGA.net повідомили джерела в Донецьку.

За інформацією видання, у деяких вузах студентів спеціально звільняють із занять, щоб забезпечити явку.

"Багато хто піде, оскільки сказали, що перевірять за списками. Я особисто ні, вони хочуть картинку зробити для російських ЗМІ, чергове шоу, як із Моторолою", – сказав один зі студентів.

За його словами, це стосується й викладачів вузів.

"Чув, що з кожної групи старостам дали рознарядку зібрати якийсь мінімум людей, ну як розумієте, є серед них і ті, хто реально співчуває", – додав студент.

Також так "бюджетників" Донецька зобов'язали з'явитися на церемонію прощання з командиром банди "Сомалі". "Інакше, сказали, що звільнять", – розповіла дончанка.

Вона уточнила, що всіх її знайомих колег збирають біля театру опери й балету в Донецьку з 10:00 до 12:00.

Михайла Толстих із позивним "Гіві" збираються поховати на цвинтарі біля Донецького моря неподалік від терориста Арсена Павлова ("Мотороли").

За інформацією LIGA.net, біля театру зібралися багато проросійських "найманців".

Як відомо, 8 лютого 2017 року відомого бойовика "Гіві" підірвали в його кабінеті у "штабі" в контрольованому бойовиками Донецьку.

Спершу бойовики звинувачували українських військових у ліквідації "Гіві". Зброєю убивства при цьому називали вогнемет "Шмєль".

Згодом, за даними російських ЗМІ, спільник "Гіві" з Москви Ігор Мильцєв заявив, що замах на Толстих організували він і ще троє бійців "Сомалі": так вони помстилися за товаришів по службі, яких "Гіві" нібито кинув під час бою під Авдіївкою в кінці січня 2017 року.

Михайло Толстих народився в Іловайську в 1980 році. Позивний "Гіві" взяв на честь діда, беручи участь у боях з травня 2014 року – він воював і за Слов'янськ, і за Іловайськ, і за Донецький аеропорт. Також він відзначився знущаннями над полоненими.

16 жовтня 2016 року в Донецьку ліквідували іншого відомого бойовика Арсена Павлова ("Моторолу"), підклавши вибухівку в ліфт.powered by lun.ua