У Білому домі назвали кандидатів на пост радника з нацбезпеки

Неділя, 19 лютого 2017, 01:54

Президент США Дональд Трамп в неділю, 19 лютого, проведе зустрічі з чотирма кандидатами на посаду радника з національної безпеки, яку раніше займав Майкл Флінн.

Про це повідомив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер в суботу, передає Reuters.

Так, кандидатами на посаду є виконуючий обов'язки радника президента з нацбезпеки Кіт Келлог, колишній посол США в ООН Джон Болтон, генерал-лейтенант Герберт МакМастер і генерал-лейтенант, начальник військової академії у Вест-Пойнті Роберт Каслен.

За словами Спайсера, можливо Трамп додасть до списку претендентів ще кілька кандидатів.

Як відомо, радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку ввечері 13 лютого.

Інформація про його відставку з'явилася після того, як стало відомо, що міністерство юстиції США попередило адміністрацію Трампа в січні, що Флінн ввів в оману посадових осіб адміністрації щодо його комунікацій з російським послом і що він є потенційно уразливий для шантажу з боку Росії.

Водночас, як повідомлялося, Трамп знав кілька тижнів, що радник з національної безпеки Майкл Флінн ввів в оману Білий дім про свої контакти з Росією, але не відразу попросив його про відставку.

За даними правоохоронних органів США, під час виборчої кампанії консультанти високого рівня, близькі до теперішнього президента США, були на постійному зв'язку з росіянами.

Зайняти посаду Флінна президент США пропонував колишньому віце-адміралу Роберту Гарварду, однак той відмовився.

Детальніше про те, чому Флінн пішов у відставку читайте в статті на ЄвроПравді: Перша втрата Трампа на російському фронті: чому пішов у відставку радник президента з нацбезпеки.powered by lun.ua