Лещенка звинувачують у шантажі Манафорта. Він спростовує

Четвер, 23 лютого 2017, 19:59

Американська газета Politico заявляє, що народний депутат Сергій Лещенко намагався шантажувати колишнього начальника виборчого штабу нинішнього президента США Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це Politico повідомляє, посилаючись на свої джерела.

Лещенко зі свого боку всі звинувачення заперечує.

Джерела видання передали текст начебто повідомлень, які Лещенко відправляв дочці Манафорта влітку минулого року під час виборчої кампанії в США.

Ця інформація, як зазначає газета, була отримана в результаті злому його скриньки і телефона.

У повідомленнях Лещенко начебто вимагав від дочки політичного консультанта контакти її батька.

Лещенко нібито погрожував тим, що мав "реальні докази" отримання Манафортом хабарів в Україні від "Партії регіонів".

В коментарі УП Лещенко відкинув усі звинувачення.

"У мене немає такого e-mail. Мій e-mail зареєстрований на gmail, я ніколи не реєстрував пошту на icloud", - зазначив Лещенко.

Так само депутат наголосив, що ніколи не мав контактів з Полом Манафортом чи з його дочками.

"Я не маю жодного засобів зв'язку ні з Манафортом, ні з його дочками. Хтось свідомо підробив мій e-mail", - сказав він.

Лещенко також зауважив, що не знає, хто стоїть за цією підробкою.

"У мене є лише припущення, але немає чіткої відповіді, хто за цим може стояти. Думаю, що це робиться з метою дискредитації матеріалів про Партію регіонів і Манафорта", - пояснив нардеп.

Варто зазначити, що ще у вівторок, 21 лютого, деякі депутати БПП анонсували публікацію "листів дочок Трампа". Зокрема депутат Володимир Ар'єв цікавився у журналістів УП, чи знайома їм електронна адреса, яка фігурує у публікації Politico. Скрін-шоти з цієї ж "переписки" у вівторок публікували у Facebook і деякі пов'язані з владою "активісти", зокрема Андрій Дзиндзя.

Як відомо, раніше повідомлялося, що Пол Манафорт організував таємну операцію по лобіюванню в Вашингтоні Партії регіонів під час правління Віктора Януковича.

Як раніше повідомляло АР, в 2012 році Манафорт допоміг Партії регіонів перевести американських лобістів як мінімум $ 2,2 мільйона.

Як відомо, НАБУ підтверджує перебування імені Манафорта серед списків "чорної бухгалтерії" ПР, згідно з якими він отримав 12,7 млн доларів. Наразі за цією справою ведеться розслідування.

"Українська правда" писала про співпрацю Манафорта з ПР ще у 2007 році.

Сам Манафорт заперечує отримання цих виплат.

Усі новини...