Аваков: Товарообмін з ОРДЛО розглянуть на найближчому засіданні Кабміну

Неділя, 26 лютого 2017, 20:10

Кабінет міністрів розгляне порядок товарообміну з непідконтрольними територіями Донецької і Луганської областей на найближчому засіданні.

Про це в ефірі "1+1" ввечері у неділю, 26 лютого,заявив глава МВС Арсен Аваков. 

"Питання необхідності врегулювати взаємовідносини товарообміну з окупованими територіями - необхідність. Було рішення РНБО відповідне, щоб ми врегулювали це питання і відповідні доручення дані і постанова Кабінету міністрів довго-довго готується Службою безпеки і ще однієї зі служб уряду", - зазначив Аваков. 

Він додав, що "проект відповідного рішення розроблявся настільки довго, що у частини суспільства виникають до цього питання і деякі підозри".

"Наскільки я знаю, на найближчому засіданні Кабінету міністрів буде винесено проект постанови, який регулює цей товарообмін", - заявив міністр. 

Як відомо, 16 грудня 2016 року бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій.

26 грудня вони оголосили про початок блокади. Колишній в.о. начштабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

25 січня 2017 року люди в камуфляжі –  "ветерани АТО" і окремі народні депутати – заблокували ділянку залізниці в Луганській області, поліція порушила справу за цим фактом.

Блокада призвела до дефіциту антрацитового вугілля – 15 лютого в Україні запроваджено надзвичайні заходи у сфері енергетики.

20 лютого глава уряду Володимир Гройсман запропонував політичним силам, які пов'язані з блокадою ОРДЛО, знайти спільне вирішення проблеми шляхом переговорів.

25 лютого учасники блокади Донбасу відкрили новий редут в районі н.п. Новотроїцьке Донецької області.

 

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування