Тука: треба карати організаторів блокади ОРДЛО, а не учасників

Вівторок, 28 лютого 2017, 03:01

Правоохоронні органи повинні карати організаторів так званої торгової блокади, а не її рядових учасників.

Про це заявив у ефірі "Свободи слова" на ICTV заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, передає Укрінформ.

"Я вважаю неприпустимим до чесних вояків застосовувати силу, а от щодо тих організаторів, які це зробили, в мене жодних сумнівів немає", - сказав він.

Тука зазначив, що 10-15 депутатів із "Самопомочі", які на його думку все це організували, "ставлять рачки всю країну".

"Вони це все організували, але стоять осторонь, роблять вигляд, що "нас тут немає", - підкреслив він.

 

Як повідомлялось, штаб блокади ОРДЛО відмовляється вести переговори із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом і планує розширити географію блокади, у зв’язку з тим, що і бойовики ОРДЛО, і Кремль, і вище керівництво України виступають за припинення транспортної блокади.

Як відомо, 16 грудня 2016 року бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій.

26 грудня вони оголосили про початок блокади. Колишній в.о. начштабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

25 січня 2017 року люди в камуфляжі –  "ветерани АТО" і окремі народні депутати – заблокували ділянку залізниці в Луганській області, поліція порушила справу за цим фактом.

Блокада призвела до дефіциту антрацитового вугілля – 15 лютого в Україні запроваджено надзвичайні заходи у сфері енергетики.

20 лютого глава уряду Володимир Гройсман запропонував політичним силам, які пов'язані з блокадою ОРДЛО, знайти спільне вирішення проблеми шляхом переговорів.

25 лютого учасники блокади Донбасу відкрили новий редут в районі н.п. Новотроїцьке Донецької області.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування