Єфремову продовжили арешт майже до травня

Вівторок, 28 лютого 2017, 11:07

Старобільський районний суд Луганської області залишив голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді 7-го скликання Олександра Єфремова під вартою до 28 квітня.

28 лютого суд задовольнив клопотання прокуратури про продовження такого запобіжного заходу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Попередній термін запобіжного заходу, обраний Єфремову Старобільським судом, сплив би 17 березня.

За клопотанням адвокатів Єфремова суд оголосив перерву в засіданні до 13 березня для того, щоб захист міг ознайомитися з матеріалами справами, переданими прокуратурою.

Також суд поінформував учасників процесу про складений графік засідань на середину березня. Судові засідання призначено на 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22 і 23 березня.

Єфремов заявив, що рішення Старобільського суду дає йому підстави передавати матеріали до Європейського суду з прав людини, повідомляє "Укрінформ".

"Виходячи з того, що я почув, і з консультацій з адвокатом, який знаходиться в Європі, у нас є чудові перспективи для того, щоб цю справу виграти", – заявив звинувачуваний.

Як відомо, Єфремова затримали 30 липня 2016 року в аеропорту Києва.

Його підозрюють у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України, у підтримці так званої "ЛНР", а також незаконному заволодінні майном "Луганськвугілля".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!