Аваков звинуватив у блокаді Садового й "Самопоміч"

Вівторок, 28 лютого 2017, 13:00

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков покладає відповідальність за "блокаду Донбасу" і її наслідки на партію "Самопоміч".

На нараді з представниками металургійної промисловості під керівництвом прем'єр-міністра він назвав учасників блокади "професійними аферистами" – незважаючи на те, що в них є мандат народного депутата і їх підтримують партії.

"Я прямо звертаюся до мера Львова Андрія Садового, до голови фракції "Самопомочі" Олега Березюка: ви несете цю відповідальність, ви приймали ці рішення, розгорнули кампанію в 20-градусні морози, ви почали цю авантюру – у тому числі, напевно, щоб не так уважно дивилися на ті проблеми зі сміттям, які виникли у Львові", – заявив Аваков.

"Ви пішли в цю політичну брудну м'ясорубку, ви будете нести за це відповідальність", – додав голова МВС.

Як відомо, з 25 січня на підконтрольній Києву території Луганщини триває блокада залізниці за участю "ветеранів АТО" та окремих народних депутатів, яка не дає низці підприємств отримувати вугілля з окупованої частини Донбасу.

20 лютого прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував обговорити цю проблему – і того ж дня відбулися переговори з учасниками блокади. Але за тиждень у "штабі блокади" відмовилися від переговорів з урядом.

28 лютого Гройсман закликав учасників "блокади" відвідати всі металургійні підприємства, яким загрожує зупинка через блокаду поставок з окупованої частини Донбасу.

Олена Рощенко, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування