Нішніанідзе оголосили про підозру та викликали на допит в ГПУ

П'ятниця, 10 березня 2017, 01:35

Тимуру Нішніанідзе, який керує благодійним фондом "На Благо Одеси" оголосили про підозру і викликали на допит в ГПУ.

Про це повідомив Сергій Стерненко у facebook

Співробітники ГПУ оголосили Нішніанідзе, що він підозрюється у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем.

Підозру було оголошено на трасі "Київ-Одеса".

Як повідомив Стерненко, Нішніанідзе викликаний на допит в ГПУ на 10:00 10 березня в якості підозрюваного.

Прокурор також заявив, що порушує клопотання в Печерському суді про обрання Нішніанідзе запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

26 травня 2016 року слідчі ГПУ та столичного управління СБУ обшукали будинок екс-генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе. Разом з тим обшуки пройшли в Одеській ОДА, якою тоді керував Міхеїл Саакашвілі. Слідчі дії велись в рамках кількох кримінальних проваджень: одне з них відкрито нібито за фактом незаконного відшкодування ПДВ посадовим особам Генерального консульства Грузії у 2012-2013 роках.

Як повідомлялося, 20 березня 2016 року стосовно Нішніанідзе було відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 і ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, з серпня 2015 року по лютий 2016 року Нішніанідзе здійснював розтрату коштів фонду "На благо Одеси", який розміщений в кабінетах Одеської обласної держадміністрації. Для розслідування і знадобився обшук в ОДА.

Провадження веде департамент ГПУ з розслідування і нагляду в кримінальних провадженнях в сферах державної служби та власності, відомий в ЗМІ як "департамент Кононенко-Грановського".