Парасюк образився на ЗМІ: Таке враження, що я помер

Четвер, 16 березня 2017, 15:10

Нардеп Володимир Парасюк образився на журналістів за те, що не беруть у нього коментарі з приводу інциденту із поліцією.

Про це він написав на Facebook.

"По всіх ЗМІ обговорюють те, що я "побив" 7 поліцейських і що будуть знімати з мене недоторканість! Ну, по-перше: знімайте на здоров'я! По-друге: цікаво як би ви поводились, коли здоровий бугай піднімає на твою сестру руку або наводить на твого 53-річного батька автомат. І якщо розглядати загалом цю тему, то правоохоронці перші спровокували конфлікт", - зазначив нардеп.

"Але що найбільше дивує. Таке відчуття, що я вмер, але сам про це ще не знаю. Якщо вже обговорюються мої вчинки, то можна до мене подзвонити за коментарем! Бо виходить якось дивно. Парасюк то зробив, Парасюк сьо зробив, а запитати Парасюка, як було насправді, бо він там був, то ніхто не має бажання", - додав він.

Як повідомлялося, 14 березня біля Слов'янська правоохоронці зупинили людей, які планували приєднатися до блокади з ОДРЛО на Донбасі. З ними був Парасюк. Його помічниця заявила у коментарі "Українській правді", що поліція застосувала до нардепа сльозогінний газ і пошкодила руку.

У прес-службі Донецької обласної поліції заявили, що це як раз Парасюк бив правоохоронців і намагався вирвати у них з рук зброю.

Заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін заявляв, що у результаті конфлікту 7 співробітників поліції Донеччини отримали травми різного ступеню важкості та потрапили у лікарню.

Українська правда

powered by lun.ua