Затриманий у Лондоні Бондарчук вийшов під заставу

П'ятниця, 17 березня 2017, 15:27

Затриманий у Лондоні екс-керівник "Укрспецекспорту" Сергій Бондарчук вийшов під заставу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Екс-керівник "Укрспецекспорту" Сергій Бондарчук затриманий 15 березня, а випущений під заставу, що передбачено британськими законами. Сплативши заставу, пан Бондарчук може спокійно пити чай з молоком до 24 березня, не полишаючи межі Лондона.  Саме на цю дату - 24.03.2017 - призначене судове засідання, на якому визначать дату екстрадиційних слухань", - написала Сарагн.

Сам же Бондарчук виклав на своїй сторінці в Facebook фото із дружиною на свободі.

15 березня в рамках екстрадиційного процесу в Лондоні було взято під арешт екс-керівник "Укрспецекспорту" Сергія Бондарчука.

Як відомо, у травні 2016 року Бондарчук повідомив, що попросив у Лондоні політичний притулок.

Українські правоохоронці звинувачують Сергія Бондарчука у розкраданні державного майна у сумі 7,5 мільйона доларів. З червня 2015 року він перебуває у розшуку Інтерполу. Бондарчук заявляє, що обвинувачення проти нього сфальсифіковані. 

Бондарчук – офіцер СБУ, бізнесмен, колишній народний депутат України, член керівництва партії Віктора Ющенка "Наша Україна" й ініціатор її розпуску.

З 2005 до 2010 року Сергій Бондарчук був генеральним директором Державної компанії з імпорту й експорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт".

Із рук тоді ще президента Віктора Ющенка Сергій Бондарчук отримав орден за заслуги і звання Героя України.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News