Порошенко пропонує Парасюку із Семенченком поїхати у Вашингтон в МВФ

23627 переглядів
Понеділок, 20 березня 2017, 11:59
"Причиною відстрочки (траншу МВФ – УП) стали наслідки блокади", – заявив президент, виступаючи на Раді регіонального розвитку
АПУ

Президент Петро Порошенко звинуватив у відтермінуванні траншу Міжнародного валютного фонду організаторів блокади на Донбасі.

Про це він заявив, виступаючи на Раді регіонального розвитку.

"Причиною відтермінування (траншу МВФ – УП) стали наслідки блокади", – заявив президент.

Порошенко повідомив: "Сьогодні (20 березня) у нас відбудуться інтенсивні переговори міністра фінансів, голови Національного банку, прем’єр-міністра, і я буду в цьому брати участь, – для того, щоб виправити ті результати, які були викликані абсолютно безвідповідальною поведінкою українських політиканів".

Він зазначив, що почав понеділок із наради з цього питання.

"Один з її учасників запропонував відрядити до Вашингтона в якості спецпредставника Андрія Івановича (Садового – УП) з Семенченком, Юлію Володимирівну (Тимошенко – УП) із Парасюком", – заявив з іронією Порошенко. Він додав, що це жарт. 

"Якщо "Самопоміч" організувала і патронувала блокаду, то хай би і виправляла наслідки цієї диверсії", – сказав президент. 

Президент також заявив про загрозу отаманщини та анархії. Він назвав організаторів блокади майстрами піару.

"Але вони дурили суспільство. Яка блокада, коли там дірка в кордоні, у тому числі з РФ у сотні кілометрів. Насправді все це виявилося спецоперацією, щоб виштовхати окуповані райони Донбасу в РФ", – сказав Порошенко.

Він зауважив, що Київ мусив здійснювати товарний обмін з українськими заводами, які змогли залишитися в правовому полі України, а тепер ці підприємства втрачено.

Як відомо, Рада директорів МВФ перенесла запланований на понеділок розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України.

Тетяна Кусок, УП

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.