Порошенко пропонує Парасюку із Семенченком поїхати у Вашингтон в МВФ

Понеділок, 20 березня 2017, 11:59
АПУ

Президент Петро Порошенко звинуватив у відтермінуванні траншу Міжнародного валютного фонду організаторів блокади на Донбасі.

Про це він заявив, виступаючи на Раді регіонального розвитку.

"Причиною відтермінування (траншу МВФ – УП) стали наслідки блокади", – заявив президент.

Порошенко повідомив: "Сьогодні (20 березня) у нас відбудуться інтенсивні переговори міністра фінансів, голови Національного банку, прем’єр-міністра, і я буду в цьому брати участь, – для того, щоб виправити ті результати, які були викликані абсолютно безвідповідальною поведінкою українських політиканів".

Він зазначив, що почав понеділок із наради з цього питання.

"Один з її учасників запропонував відрядити до Вашингтона в якості спецпредставника Андрія Івановича (Садового – УП) з Семенченком, Юлію Володимирівну (Тимошенко – УП) із Парасюком", – заявив з іронією Порошенко. Він додав, що це жарт. 

"Якщо "Самопоміч" організувала і патронувала блокаду, то хай би і виправляла наслідки цієї диверсії", – сказав президент. 

Президент також заявив про загрозу отаманщини та анархії. Він назвав організаторів блокади майстрами піару.

"Але вони дурили суспільство. Яка блокада, коли там дірка в кордоні, у тому числі з РФ у сотні кілометрів. Насправді все це виявилося спецоперацією, щоб виштовхати окуповані райони Донбасу в РФ", – сказав Порошенко.

Він зауважив, що Київ мусив здійснювати товарний обмін з українськими заводами, які змогли залишитися в правовому полі України, а тепер ці підприємства втрачено.

Як відомо, Рада директорів МВФ перенесла запланований на понеділок розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України.

Тетяна Кусок, УПpowered by lun.ua