СБУ вимагає від Білорусі пояснити заяви Лукашенка про бойовиків з України

Середа, 22 березня 2017, 13:16

СБУ звернулася до білоруських колег за поясненням, що мав на увазі президент Олександр Лукашенко, кажучи про затримання бойовиків з таборів в Україні.

Про це на брифінгу в середу заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

"Що стосується заяв, що на території України діють якісь табори, то нашою службою відправлено офіційний запит, і ми очікуємо на додаткову інформацію наших колег. Поки що детальної інформації крім того, що прозвучало з вуст президента Білорусі, у нас немає", - додав Ткачук.

Також в СБУ заявили, що ніякого прориву авто з України в Білорусь не було.

"Ми дуже серйозно віднеслися до інформації, яка була оприлюднена президентом Білорусі. Наскільки мені відомо, інформація, яка прозвучала щодо начебто прориву з української території якимись транспортними засобами у напрямку білоруського кордону, на сьогодні не підтверджується. За оперативними даними, начебто в сірій зоні був якийсь транспортний засіб. Але з боку українського кордону наші прикордонники, наскільки мені відомо, прориву не фіксували", - сказав Ткачук.

Як повідомлялося, 21 березня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про затримання декількох десятків бойовиків, які готували провокації зі зброєю. За його словами, вони готувались у таборах, розташованих в Україні, Білорусі і ще в якійсь країні. "В Литві або в Польщі. Не буду стверджувати, але десь там", – не зміг точно сказати Лукашенко.

20 березня білоруські прикордонники заявили про затримання автомобіля з вибухівкою і зброєю, який ніби то прорвався через пункт пропуску "Олександрівка" з території України.

Роман Кравець, УПpowered by lun.ua