Убивця Вороненкова помер

Четвер, 23 березня 2017, 15:57
FB Alisa Berezutska

Убивця екс-депутата Держдуми Російської Федерації Дениса Вороненкова помер у лікарні.

Про це "Українській правді" повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. Інших подробиць вона не повідомила. 

Як згодом повідомив 112 каналу головний лікар лікарні, де перебував кілер, той помер на операційному столі.

Раніше у четвер генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що кілер, який убив екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, перебував у критичному стані на межі смерті в реанімації. Його поранив охоронець Вороненкова.

"У кілера два поранення в область грудини і голови. Скрізний постріл в голову унеможливлює зараз слідчу роботу з ним. Кілер на межі смерті", - сказав Луценко.

Він також повідомив, що при собі у кілера було посвідчення, і за документами - він громадянин України. Однак Луценко наголосив, що ще слід первірити достовірність документів.

"Я рідко зустрічав кілера, який при собі брав службове посвідчення. Цей взяв", - сказав Луценко.

Як відомо, у четвер, 23 березня, у центрі Києва при вході в готель Прем’єр Палас розстріляли колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Він ішов на зустріч із ще одним колишнім депутатом Держдуми Іллею Пономарьовим.

Нападник вистрілив у Вороненкова та його охоронця, охоронець встиг у відповідь вистрілити у кіллера. 

Вороненков був свідком ГПУ у справі про зраду екс-президента Віктора Януковича.

Вороненков восени 2016 року виїхав із Росії, а в грудні автоматично отримав українське громадянство, оскільки має українське коріння.

Він розповідав, що помічник президента РФ Владислав Сурков був проти анексії Криму, а депутатів змушували голосувати за анексію.

Сам Вороненков також голосував за анексію Криму, проте заявляв, що його не було в залі під час голосування, а проголосувала його картка.

Українська правда

powered by lun.ua