У "Борисполі" затримали росіянку з 4 дітьми, яку шукав Інтерпол за тероризм

Понеділок, 17 квітня 2017, 13:36

В аеропорту "Бориспіль" прикордонники затримали громадянку Росії, яка перебуває у міжнародному розшуку.

Як повідомляє Держприкордонслужба, 30-річну росіянку було затримано в понеділок під час оформлення пасажирів рейсу "Амман-Київ". Вона прибула в Україну з Йорданії з чотирма неповнолітніми дітьми з метою отримання статусу біженця.

Росіянка розшукується по лінії Інтерполу за статтею 205.5 частина 2 "Организация деятельности террористической организации и участие в деятельности такой организации" Карного кодексу Російської Федерації.

По даному факту повідомлено Укрбюро Інтерполу в м. Києві та СБУ. Громадянці було роз’яснено вимоги чинного законодавства України та вручено пам’ятку "Інформація для осіб, які на законних підставах прибули в Україну з метою визнаними бути біженцями, або особами які потребують додаткового захисту в Україні".

Наразі особу разом з дітьми передано співробітникам Національної поліції.

Також Держприкордонслужба повідомила, що в неділю в аеропорту "Бориспіль" було затримано іншого громадянина РФ, якого розшукував Інтерпол.

40-річний громадянин Росії перебуває у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до РФ для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину передбаченого ч. 3,4 ст. 159 КК РФ –шахрайство.

Затриманого шахрая передали взаємодіючим підрозділам.powered by lun.ua