Трагедія Іл-76: В Дніпрі почали розглядати апеляцію генерала Назарова

2015 переглядів
Вівторок, 26 вересня 2017, 14:49

Дніпровський суд пішов на перерву і проведе наступне засідання щодо апеляції на вирок суду генерал-майору Віктору Назарову на початку жовтня.

Про це заявила кореспондент телеканалу "112" під час ефіру.

"Генерал-майор Назаров досі не визнає своєї провини. Він каже, що не знав про жодні розвіддані, що в Луганському аеропорту в засідці сидять бойовики і є загроза смерті і загибелі борту Іл-76. Прокурори наполягають, що вина генерала доведена і апеляцію просять відмінити", - сказала вона.

"Суддя оголосила перерву до 3 жовтня. На 10:00 ранку призначене друге слухання справи", - додала вона.     

Як відомо, 27 березня 2017 року генерала Віктора Назарова визнали винним і засудили до 7 років тюрми.

Суд вирішив, що Назаров, перебуваючи на посаді начальника штабу, першого заступника керівника АТО на території Донецької та Луганської областей знав, що аеродром Луганська перебуває в оточенні противника, який регулярно здійснює його обстріл, і що противник має у своєму розпорядженні переносні ЗРК. Як зачитала суддя, Назаров недбало поставився до своїх обов’язків і не забезпечив належну координацію структурних підрозділів штабу.

14 червня 2014 року в результаті падіння збитого бойовиками військово-транспортного літака Іл-76 над аеропортом в Луганську загинули 49 осіб.powered by lun.ua