"Шахтар" програв в Англії у 2 турі Ліги чемпіонів

Середа, 27 вересня 2017, 00:38

У 2 турі Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" програв англійському "Манчестер Сіті" з рахунком 0:2.

Відкрив рахунок в цій грі на 48-й хвилині ударом із-за меж штрафного майданчика у верхній кут воріт Кевін де Брюйне.

У першому таймі матчу з англійцями "гірники" виглядали досить впевненно і навіть були моменти в Марлоса та Фреда відзначитися. Вдалий матч провів воротар донеччанин Андрій П`ятов. На рахунку стража воріт кілька сейвів після ударів Агуеро, Сане та Отаменді. У середині другого таймі П`ятов навіть відбив пенальті, яке пробивав Агуеро.

У другому таймі перевага "Манчестер Сіті" із забитим голом лише збільшувалася. У гравців "Шахтаря" позначилася втома і відповідно впала швидкість. Другий гол відбувся у ворота гостей вже на 89-й хвилині гри. Після пасу Сільви забивав у порожній кут воріт Стерлінг.

Отже, 0:2 для "Шахтаря" не такий вже і поганий результат, зважаючи на перевагу аннглійців у 2 таймі

Зазначимо, що в іншому матчі групи F "Наполі" переміг "Фейеноорд" з рахунком 3:1. Після 2 турів "Манчестер Сіті" набрав 6 очок, в "Наполі" та "Шахтаря" по 3 та у "Фейеноорда" - нуль.

09:36
У Держдепі пояснили, чому США не оголошували про постачання ATACMS Україні
09:32
Ціни на нафту зросли на тлі побоювань ескалації конфлікту на Близькому Сході
09:30
Європарламент вважає, що Угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
09:25
відеоНе встиг випустити жодної ракети: Сили оборони спалили російський "Бук-М1"
09:24
У США заявили, що Китай "обрав сторону" і не претендує на нейтралітет у війні РФ проти України
09:16
На Черкащині через атаку РФ пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури, є постраждалі