Заборону на польоти над Калинівкою продовжено, але з меншим радіусом

Четвер, 28 вересня 2017, 01:37

Заборона на виконання польотів, яка була введена в радіусі 50 км від місця горіння складів з боєприпасами в Вінницькій області продовжено до 23:59 1 жовтня.

Про це повідомили в Українському центрі планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху (Украероцентр), передає Інтерфакс-Україна.

Тепер обмеження діє в радіусі 12 км, висотою до 4 250 метрів, тоді як спочатку радіус становив 50 км від поверхні до необмеженої висоти.

Як повідомлялося, на території військових частин в Калинівському районі Вінницької області ввечері у вівторок, 26 вересня, почалася пожежа і вибухи боєприпасів.

Український центр планування використання повітряного простору та регулювання повітряного руху ( "Украероцентр") після отримання оперативної інформації о 23:45 встановив заборону використання повітряного простору над складами боєприпасів біля смт. Калинівка на Вінниччині.

Заборона радіусом 50 км в діапазоні висот від поверхні до верхньої межі повітряного простору діє до 2:59 28 вересня 2017 року.

Аеропорт "Вінниця", який знаходиться в зоні дії тимчасової заборони використання повітряного простору, також закритий до 2:59 28 вересня 2017 року.

"Подальші рішення щодо зміни терміну дії або установки заборони будуть прийматися в оперативному порядку відповідними службами в залежності від наявної інформації і розвитку подій", - відзначили в "Украерорусі".powered by lun.ua