Партнерство України і НАТО міцне та надійне – Столтенберг

П'ятниця, 24 листопада 2017, 22:43

Президент України Петро Порошенко зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Під час неї генсек альянсу запевнив, що НАТО залишається разом із Україною і це партнерство є надійним та міцним.

Про це повідомляється на сайті президента України.

"Глава держави відзначив, що Україна продовжує реалізовувати визначений на законодавчому рівні курс євроатлантичної інтеграції та послідовно реформувати сектор безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО", - йдеться у повідомленні.

Крім того, українська сторона заявила про зацікавленість у подальшому поглибленні співпраці з НАТО завдяки виконанню відповідних річних національних програм та використання Комплексного пакету допомоги НАТО для України.

Як відомо, 24 листопада у Брюсселі проходить саміт "Східного партнерства" за участі керівників інституцій Євросоюзу та шести країн-учасниць програми.

До Брюсселя приїхали глави держав і урядів Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України і міністр закордонних справ Білорусії.

Білоруський президент Олександр Лукашенко та молдовський президент Ігор Додон відмовилися їхати на саміт.

Раніше повідомлялося, що Україна додасть до рішення саміту дорожню карту свого зближення з Євросоюзом.

Як повідомлялося, саміт "Східного партнерства" (СхП), попри всі складнощі у підготовчому періоді, завершився схваленням спільної підсумкової декларації. Україна погодилася поставити свій підпис під декларацією саміту.