Кишкар і Кривенко вирішили піти з БПП

П'ятниця, 22 грудня 2017, 09:41

Депутати Верховної Ради Віктор Кривенко й Павло Кишкар вирішили вийти із фракції "Блок Петра Порошенка".

Про це Кривенко повідомив у Facebook.

"Разом з Павлом Кишкарем офіційно оголосили про вихід з фракції БПП.  Причини, які змусили нас перебувати у фракції більше неактуальні", - написав він. 

 
Кривенко і Кишкар 
Скриншот з каналу РАДА 

Кривенко додав, що їх перебування у фракції жодним чином не наблизило "звільнення Гонтаревої чи зняття з посади російського громадянина Труханова". 

"Ми не голосували ні за пенсійну реформу, ні за кодекси, ні за "аудитора з торби" НАБУ, ні за декларації для громадських активістів-антикорупціонерів. Утиски НАБУ, тиск на антикорупційний комітет, Ротердам + та купа іншого проти чого ми виступаємо", - пояснив рішення піти з БПП Кривенко.  

Він додав, що депутати і "далі клеймитимуть Липецьку фабрику, вимагатимуть відставки Гонтарєвої, голосуватимуть на свій розсуд".

"Відводимо собі залишок зими-літо для вимагання та втілення ключових позицій з коаліційної угоди. Відкритті списки, недоторканість. Безпековий та Економічний блок угоди. Там вірно все написано. Але не виконується. Якщо не будуть виконані ключові вимоги – вийдемо з коаліції", - підсумував Кривенко.powered by lun.ua