Адвокат матері Веремія: У Крисіна є покровителі, ймовірно, у правоохоронній системі

Неділя, 24 грудня 2017, 13:45

У керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна, причетного до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія, є покровителі, і не виключено, що у правоохоронній системі. 

Про це заявила адвокат матері Веремія Вікторія Дейнека, пише "Радіо Свобода".

За її словами, є "дуже багато різних "домайданівських" статей про життя Крисіна, зокрема, про рейдерське захоплення Лук’янівського ринку".

"Там і фотографії його при цих подіях є, про рейдерське захоплення квартир на Володимирській, і там так само є його обличчя на записах камер спостереження. Криміналітет і міліція там же засвідчені на цих подіях", - зазначила вона. 

Дейнека зазначила, що у справі Веремія "також видно зв’язок міліції та криміналітету, оскільки "тітушки", яких збирали на перехресті Великої Житомирської і Володимирської, діяли під егідою працівників міліції на той час".

Події у справі Веремія відбувалися на 19 лютого, нагадала адвокат.

"18-го, коли була "зачистка" так званої антитерористичної операції на Майдані, у цей же вечір вище на перехресті були "тітушки", і їм була відведена роль у цьому плані, що вони мають стримувати мітингувальників - вогнепальною зброєю, бо вони мали її і застосовували, битками і т.і. Це все було під покровительством правоохоронних органів", - зазначила Дейнека.

"Упевнена, що у Крисіна є покровителі, і не виключено, що у правоохоронній системі. Він – потрібна людина, власне, для таких рейдерських захоплень", - заявила адвокат.

Як відомо, після трьох років суду Шевченківський райсуд Києва засудив до 4 років позбавлення волі умовно керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія.

Веремія було вбито близько Михайлівській площі у Києві в ніч на 19 лютого 2014 року, в розпал сутичок з "майданівцями". За версією слідства, безпосередньо вбивство журналіста здійснив мешканець Горлівки (Донецька область) Джалал Алієв.

Суд у справі про вбивство Веремія проходив у закритому режимі.powered by lun.ua