Горбатюк озвучив цифри щодо Майдану: підозрювані, вироки, засуджені

2044 перегляди
Середа, 14 лютого 2018, 15:24

Про підозру у справах пов'язаних з протестними акціями в Україні з 30 листопада по 21 лютого 2014 року повідомили про підозру 412 особам.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" сказав начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

"Якщо говорити про всі події, пов'язані з протестними акціями в Україні з 30 листопада по 21 лютого, а не тільки про те, що було в Києві, то в цілому по цих справах повідомлені про підозру 412 осіб. До суду направлено справи щодо 252 осіб, суди винесли 50 вироків, і, відповідно, справи по 202 підсудним продовжують розглядатися в судах", - сказав він.

"З 50 судових вироків міра покарання у вигляді реального позбавлення волі була у двох, але відбуває покарання одна людина, і то, якщо вже не вийшов за "законом Савченко". Це щодо подій січня, коли "тітушки" побили учасника акції протесту, вивезли в автобусі і обікрали - йдеться про позбавлення волі, катування і грабежі", - додав він.

Горбатюк уточнив, що "одна людина отримала чотири з половиною роки реального терміну, другий - чотири роки умовно, ще один засуджений отримав два з половиною роки позбавлення волі, але з урахуванням "закону Савченко" і після оголошення вироку він вважався таким, що відбув покарання".

Як відомо, раніше у Генеральній прокуратурі заявили, що в межах справи про вбивства правоохоронців на Майдані на початку 2014 року оголошено про підозру одному протестувальнику.

powered by lun.ua