ОІ-2018: Німеччина йде у відрив у медальному заліку

Четвер, 15 лютого 2018, 17:06

Збірна Німеччина закріпила лідерство у медальному заліку зимових Олімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані.

Після шести днів змагань в активі німецьких спортсменів 9 "золотих", 2 "срібних" та чотири "бронзові" медалі.

Відразу на друге місце в заліку піднялася команда Норвегії, яка 15 лютого виграла відразу три олімпійських "золота". Норвежці вже виграли 17 нагород (6 золотих-7 срібних-4 бронзових) та на третю сходинку опустилися Нідерланди - 12 (5-5-2).

Нарешті, причетною до медалі в цей день до певної міри стала й Україна. Уродженка Обухова Олена Савченко, яка вже 15 років виступає за Німеччину, виграла олімпійське "золото" у фігурному катанні серед танцювальних пар. Савченко до 2000 року виступала за Україну.

Виступи ж українських спортсменів цього дня далекі навіть від першої десятки. У гірськолижному спорті Іван Ковбасюк зайняв 49-те місце, а Ольга Книш зупинилася у кваліфікації з 53-м результатом.

У лижних гонках (вільний стиль, 10 км) Марина Анцибор зайняла 46-те місце та Тетяна Антипенко - 52-га.

У змішаній естафеті в санному спорті збірна України в складі Антона Дукача, Олександра Оболончика, Романа Захарківа та Олени Шхумової посіла останнє, 13-те місце.

В індивідуальних гонках в біатлоні Юлія Джима показала 20-й результат, а Артем Тищенко - 29-й.

16 лютого, в Пхьончхані буде розіграно сім комплектів медалей. У біатлоні в цей день вихідний перед суботніми гонками мас-старту.