Агентство з розшуку активів чекає від ГПУ та НАБУ нерухомості Межигір'я

800 переглядів
Четвер, 22 лютого 2018, 16:32

Нацагентство з розшуку активів буде звертатися до Генпрокуратури та Національного антикорупційного бюро з проханням узгодити позицію і надати документи на нерухоме майно резиденції "Межигір'я".

Про це повідомив журналістам голова Національного агентства з розшуку активів Антон Янчук під час публічного звіту у четвер, передає "Укрінформ".

"Одержавши інформацію від Генеральної прокуратури про перелік рухомого майна, арештованого в межах Межигір'я, ми звертатимемося до Генеральної прокуратури, до НАБУ і до інших правоохоронних органів, причетних до цієї історії, щоб виробити спільну узгоджену позицію", - заявив Янчук.

Він наголосив, що ефективне управління Межигір'ям можливе лише тоді, коли в розпорядженні агентства буде не тільки рухоме, а й нерухоме майно, включаючи землю.

Як відомо, у січні департамент спецрозслідувань Генпрокуратури передав Агентству з розшуку активів документи на рухоме майно резиденції "Межигір'я", яке арештоване у рамках кримінальної справи.

Водночас документи стосовно нерухомості Межигір'я проходять в іншій кримінальній справі, за підозрою екс-президента Віктора Януковича та його оточення у заволодінні резиденцією. Ця справа перебуває у віданні Національного антикорупційного бюро.

powered by lun.ua