Чемпіонат з футболу потрібно використовувати для тиску на РФ – Клімкін

f 1262 перегляди 4bf
Понеділок, 18 червня 2018, 17:05

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що проведення Чемпіонат світу з футболу потрібно використати для тиску з метою звільнення українських політв'язнів.

Про це міністр сказав агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми повинні скористатися цим чемпіонатом для подальшого політичного і медійного тиску… Я завжди, коли спілкуюся з політиками, парламентаріями, закликаю їх починати зустрічі з російською стороною з питань Криму і Донбасу, політв'язнів", – цитує агентство Клімкіна.

Він заявив, що підтримує поширення українських, європейських та американських санкцій на всіх, хто причетний до сфабрикованих процесів проти українських політв'язнів і заручників, на осіб з так званого "списку Сенцова-Савченко".

21e
ae0

"Зараз іноді друзі запитують, чи оптимальна ця назва, а я відповідаю, що назва неважлива, важливо щоб всі винні потрапили в цей список", – зазначив Клімкін.

Він розповів, що Україна підтримує акції, які проводяться в багатьох країнах світу в підтримку політв'язнів і бойкотування ЧС.

"Зараз ми працюємо над посиленням наших акцій, щоб фани, які їдуть на чемпіонат, бачили в аеропортах портрети політичних в'язнів і розуміли, в яку країну вони їдуть, що це не країна футболу, а за визначенням інша країна", – пояснив глава МЗС.

Клімкін також закликав українців оцінити можливі ризики і загрози їх особистій безпеці, перш ніж їхати в Росію на футбольні матчі


powered by lun.ua