У центрі Москви вночі влаштували акцію на підтримку Сенцова

П'ятниця, 29 червня 2018, 06:01

У центрі Москви група муніципальних депутатів і активістів цієї ночі влаштувала акцію на підтримку утримуваного в російській в'язниці українського режисера Олега Сенцова.

Про це повідомляє Ехо Москви.

На Великому Москворецькому мосту біля Кремля учасники вивісили складений з декількох плакатів напис Sentsov англійською мовою.

Фотографії опублікувала в Твіттері депутат Тімірязівського району Юлія Галяміна.

Сенцов з 14 травня тримає голодовку в російській колонії.

Нагадаємо, вранці 28 червня уповноважена ВР з прав людини Людмила Денисова повідомила, що їде в Лабитнангі (РФ), щоб зустрітися з Сенцовим.

Однак в офісі омбудсмена РФ Тетяни Москалькової заявили, що Москалькова планує відвідати Сенцова, але без Денісової. Кортеж Москалькової заїхав на територію колонії повз Денісову, яка очікувала біля входу. 

Згодом Москалькова заявила, що стан Сенцова в цілому задовільний, але у зв'язку з його голодуванням залишаються побоювання. 

Також Москалькова заявила, що отримала відповідь від Федеральної служби виконання покарань РФ про те, що Денісова не може бути допущена в рамках консульських конвенцій до Сенцова, оскільки вона громадянка іншої держави, а він є громадянином Росії.

Денісова зверталася до чергового колонії з проханням пропустити до Сенцова і намагалася подати відповідну заяву, але її не приймали. Близько 17:00 за місцевим часом 28 червня у Денісової прийняли заяву про намір побачитися з Сенцовим.

powered by lun.ua