У Тунісі "застрягли" українські туристи, до них виїхав консул

П'ятниця, 29 червня 2018, 16:43

Українські туристи другу добу не можуть вилетіти з Тунісу: через дії туроператора та перевізника на виліт до України очікують близько 300 осіб. 

За повідомленням ТСН, українці перебувають у аеропорту Монастір і за їхнім твердженням, авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян України додому. 

В МЗС України у свою чергу повідомили УП, що ситуацію з поверненням туристів з Тунісу наразі не врегульовано.

"За наявною інформацію, авіаперевізник намагається врегулювати зазначену проблему у найкоротший термін", - повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

Він додав, що до місця перебування українських туристів виїхав консул, а посольство України вживає заходів з метою забезпечення повернення усіх українських громадян додому.

Разом з тим компанія-туроператор Oasis Travel на своїй сторінці у Facebook 27 червня розмістила повідомлення про ситуацію з рейсами авіакомпанії "Bravo Airways".

"Порушення у розкладі авіаперельотів є наслідком дій і рішень авіакомпанії "Bravo Airways", яка з червня 2018 року систематично порушувала умови договору про чартерні рейси до Тунісу, затримки вильотів перевищували 13 годин", - заявили у компанії.

В результаті кількох аварійних посадок у Львові і Києві перевізник залишився без кількох літаків, що призвело до заборгованості перед аеропортами Тунісу.

"Авіаперевізник не має коштів для оплати посадки, обслуговування і зльоту рейсів в аеропортах Туніської республіки і ймовірно тому відмовився їх виконувати 27 червня 2018 р. Пасажирам і Oasis Travel перевізник не надав жодної компенсації, в результаті дій авіакомпанії постраждали понад 18000 гостей", - заявив туроператор, який вже ухвалив рішення про співпрацю з іншою авіакомпанією.

"Рейси "Монастір - Київ" і "Монастір - Львів" відбудуться і 28 червня усі туристи повернуться в Україну", - запевнили в компанії.

Іншої інформації про затримку рейсів до Харкова у компанії не надали.

Разом з тим клієнти компаній-туроператорів JoinUp і TUI також постраждали в результаті скасування рейсів авіаперевізником, що були замовлені компанією Oasis Travel. Зокрема, у TUI повідомили, що до 10 липня включно знімають всіх пасажирів на туніських рейсах "Київ-Енфіда" і "Київ-Монастір", перевезення планується відновити з 12 липня з іншою авіакомпанією.

Українська правда